Szkoła Lusławicka pod patronatem Komisji

SONY DSC
Faust Socyn (1539-1604), jeden z głównych twórców doktryny braci polskich i mieszkaniec Lusławic w latach 1598-1604

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że nasza Komisja objęła patronatem Szkołę Lusławicką poświęconą dziedzictwu reformacji, która odbędzie się w dniach od 24 stycznia do 5 lutego w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach jako cykl towarzyszący XXII Warsztatom Muzyki Kameralnej Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. W ramach szkoły warsztaty, wykłady i kursy poprowadzą specjaliści z całego kraju, w tym członkowie naszego zespołu: dr Simon Burton (UW), dr Michał Choptiany (UW) i dr Jakub Koryl (UJ).

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem i do wzięcia udziału w koncercie absolwentów w niedzielę 24 stycznia o godz. 18:00.